Форуми Основни форуми Секс и еротика
  • Тема: Искам тройка повече от мъжа ми.

    Назад към темите
    (0 гласа)
    • 1 февруари 2021 г., 19:50:53 EET
      • Публикации:
        1
      • Благодарил(а)
        0
      • Благодарности
        0
      • Репутация
        0 0

      Искам тройка повече от мъжа ми.

      1. Здравейте , с мъжа ми сме заедно от 6 години , никога не сме имали проблеми в секса , даже напротив . Преди няколко дни наша приятелка ни беше на гости . От дума на дума , от питие на питие , докато се усетим с нея се бяхме награбили а той не дърпаше изобщо . До момента в който мъжът ми просто отиде в другата стая и ни остави сами . Нещата не се получиха съответно а аз съм силно разочарована от този факт . Не съм го правила до сега и ми беше много интересно и исках да го направим . По неговите думи сме го изолирали и се е чувствал ненужен и някак си ме ревнувал от нея заради това .  Може би наистина си обръщахме повече внимание с нея но не е ли нормално имайки в предвид че и на двете ни е за пръв път ? Та от тогава на сам не спирам да мисля за това и страшно искам да си довършим . Но моичкият нещо се дърпа , говорих с момичето тя също иска и съжалява че не е станало . Обмислям варианти как да го предразположим за втори опит . По време на секс постоянно говори за това , защото знае че се възбуждам още повече и не знам дали си внушавам или не но по начина по който говори си мисля че той също иска . Какво да правя , ще съм благодарна на идеи и предложения.
      Тази публикация беше редактирана от Весела Атанасова на 1 февруари 2021 г., 19:51:58 EET
    • 12 февруари 2021 г., 5:29:53 EET
      • Публикации:
        1
      • Благодарил(а)
        0
      • Благодарности
        0
      • Репутация
        0 0

      Untitled title

      Като искаш тройка хвани ниси щом твоя не иска друг

    Пояснение на иконите и правилата

  • Темата има отговор
    Гореща тема
    Непрочетена тема
    Няма отговори
    Затворена тема
    BBCode  е разрешено
    HTML  е разрешено
    You don't have permission to post or reply a topic
    Нямате права да редактирате тема
    Нямате права да изтриете тема
    Нямате права да одобрите тема
    Нямате права да слагате отметка на тема
    Нямате права да затворите тема
    Нямате права да местите тема

Добавете репутация

Желаете ли да добавите репутация на този потребител за тази публикация?

или Откажете