Форуми Извън темите Дискусии
  • Тема: Поезия

    Назад към темите
    (0 гласа)
    • 23 октомври 2013 г., 21:07:48 EEST
      • Публикации:
        7
      • Благодарил(а)
        0
      • Благодарности
        1
      • Репутация
        0 0

      Без име

      ДНЕС КАЗАХ ЛИ ТИ, КОЛКО ТЕ ОБИЧАМ ?..

      "Когато ти пиша значи, че ми липсваш, а когато не ти пиша означава, че чакам аз да започна да ти липсвам!.."

      "..Винаги има едно утре и животът ни дава и други удобни възможности, за да направим нещата така, както трябва, но в случай, че направя грешка и ни остава само днес, искам да ти кажа колко те обичам и че никога няма да те забравя! Утре-то не е гарантиран...о за никого – нито млад, нито стар. Днес може да е последният път, когато виждаш хората, които обичаш. Затова не чакай повече, направи го днес, защото ако утре-то никога не дойде, със сигурност ще се разкайваш за деня, когато не намери време за една усмивка, една прегръдка, и беше много зает, за да направиш действителност последното им желание. Дръж тези, които обичаш, близо до себе си, кажи им шепнешком колко много имаш нужда от тях, обичай ги и се отнасяй с тях добре, намери време да им кажеш “извинявай”, “прости ми”, “моля те”, “благодаря” и всички думи, изразяващи любов, които знаеш. Никой няма да се сети за скритите ти мисли. Поискай от Господ силата и мъдростта, за да ги изразиш. Покажи на близките и приятелите си какво означават за теб.

       

      Тази публикация беше редактирана от Изтрит потребител на 23 октомври 2013 г., 21:09:11 EEST
    • 24 октомври 2013 г., 9:53:12 EEST
      • Публикации:
        203
      • Благодарил(а)
        6
      • Благодарности
        4
      • Репутация
        2 0

      Без име

      Това наистинае много хубаво... жалко, че понякога ината и гордоста ни пречат да разкрием чуствата си пред хората които обичаме ...За съжалене такава е човешката природа, накрая съжаляваме но винаги е късно.


      Само да добавя, че има и група "Поезия и проза" в раздела грули. 

      Линк: http://www.bgsocial.com/group/24

      ____________________________________

      -= zulix =- 

    • 24 октомври 2013 г., 11:01:30 EEST
      • Публикации:
        7
      • Благодарил(а)
        0
      • Благодарности
        1
      • Репутация
        0 0

      Без име

      От скоро съм в сайта и още трудничко се ориентирам..,след като вече е създадена такава страничка "Поезия и проза" ако е възможно преместере моята публикация и закриите страничката ми за да бъде всичко на едно място.. благодаря.

    • 24 октомври 2013 г., 11:04:40 EEST
      • Публикации:
        203
      • Благодарил(а)
        6
      • Благодарности
        4
      • Репутация
        2 0

      Без име

      Ами за това сме тук за да помагаме. Относно публикацията можете да я копирате и да я поставите в групата, но нищо не пречи и тук да има подобна тема :)

      ____________________________________

      -= zulix =- 

    Пояснение на иконите и правилата

  • Темата има отговор
    Гореща тема
    Непрочетена тема
    Няма отговори
    Затворена тема
    BBCode  е разрешено
    HTML  е разрешено
    You don't have permission to post or reply a topic
    Нямате права да редактирате тема
    Нямате права да изтриете тема
    Нямате права да одобрите тема
    Нямате права да слагате отметка на тема
    Нямате права да затворите тема
    Нямате права да местите тема

Добавете репутация

Желаете ли да добавите репутация на този потребител за тази публикация?

или Откажете