Форуми Извън темите Дискусии
  • Тема: Страсти под звездите

    Назад към темите
    (0 гласа)
    • 20 януари 2014 г., 18:49:17 EET
    • (Moderator)
      • Публикации:
        499
      • Благодарил(а)
        0
      • Благодарности
        4
      • Репутация
        4 -1

      Без име

      Да бъдеш жена

       
      "Това е да си жена! Колите ти спират да пресечеш на улицата; отварят ти врата; правят ти път да преминеш с предимство, за да огледат хищно задника ти; закачат те навсякъде без свян и чувство за мярка; лепват ти се без оглед на обстоятелствата и твоето положение или пък желание; винаги са ужасно любезни и много, много приказливи и почти винаги Идеални – Мъже!"
      Какво е да си жена?
      Какво е за мен да бъда жена?
      Възможност, сила, риск и наслада.
      Аз съм нежна и лесно ранима. Губя се в ръцете ти и трябва да бъдеш внимателен и грижовен към мен, защото аз съм жена. Олицетворение на слабия и нежен пол. Имам нужда от подкрепа и любов. Изпадам в нервни кризи и обичам да плача без причина. Гледам романтични филми, чета розови романи и искам да правим любов, а не секс. Тревожа се, че съм дебела, но не мога да се откажа от шоколада. Харча половината от заплатата си за дрехи, които сигурно няма да облека. Споделям всичко с приятелките си и за да обичаш мен, трябва да обичаш тях. Имам книжка, но не мога да шофирам, поне не и безопасно. Нося неудобни обувки, защото пасват на чантата ми. Точността ми е чужда, а потребността да бъда красива ми е втора природа.
      Да, аз съм жена!
      Усмихвам се съблазнително, тичам на високи токчета и мисля бързо. Влизам ти под кожата и винаги постигам онова, което желая. Мога да те прелъстя и отблъсна. Мога да те омагьосам и пленя. Имам кариера и полица с готварски книги. Никога не се превръщам в жертва на мъжките погледи, защото знам, че съм обект на тяхното обожание. Мога да се защитавам сама и  да се грижа за себе си, но се чувствам специална, когато отвориш вратата вместо мен. Говоря много и обичам да споря, но винаги те слушам внимателно. Знам как функционира един двигател и мога да сменя една изгоряла крушка, но не обичам да го правя.
      Аз съм амбициозна, дръзка и силна. 
      Мога да се справя във всяка ситуация сама, но съм щастлива когато си до мен. И не искам да си идеален.
      Искам да бъдеш просто мъж, защото аз съм просто жена
       
       
      \u0421\u0442\u0440\u0430\u0441\u0442\u0438 \u043f\u043e\u0434 \u0437\u0432\u0435\u0437\u0434\u0438\u0442\u0435
      Тази публикация беше редактирана от Ilian Hris на 13 май 2014 г., 0:14:41 EEST

    Пояснение на иконите и правилата

  • Темата има отговор
    Гореща тема
    Непрочетена тема
    Няма отговори
    Затворена тема
    BBCode  е разрешено
    HTML  е разрешено
    You don't have permission to post or reply a topic
    Нямате права да редактирате тема
    Нямате права да изтриете тема
    Нямате права да одобрите тема
    Нямате права да слагате отметка на тема
    Нямате права да затворите тема
    Нямате права да местите тема

Добавете репутация

Желаете ли да добавите репутация на този потребител за тази публикация?

или Откажете